Contact Forms (7.x-1.2) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: Title
de: Titel

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Operationen

en: Subject
de: Betreff

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Weight
de: Gewichtung

en: Category
de: Kategorie

en: Settings
de: Einstellungen

en: No categories available.
de: Keine Kategorien verfügbar.

en: Recipients
de: Empfänger

en: Selected
de: Ausgewählt

en: Page Title
de: Seitentitel

en: Info
de: Information

en: Contact form
de: Kontaktformular

en: Create a system contact form and set up categories for the form to use.
de: Ein allgemeines Kontaktformular erstellen und dessen Kategorien einrichten.

en: Additional Information
de: Weitere Informationen
