Path Access (7.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Pages
de: Seiten

en: Operations
de: Operationen

en: Access control
de: Zugriffssteuerung

en: edit
de: Bearbeiten

en: Page specific visibility settings
de: Seitenspezifische Sichtbarkeits-Einstellungen
