Take Control (7.x-2.3) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: 1 hour | @count hours
de[0]: 1 Stunde
de[1]: @count Stunden

en: 1 day | @count days
de[0]: 1 Tag
de[1]: @count Tage

en: File Browser
de: Dateibrowser

en: Replacement patterns
de: Ersetzungsmuster

en: 1 year | @count years
de[0]: 1 Jahr
de[1]: @count Jahre

en: 1 week | @count weeks
de[0]: 1 Woche
de[1]: @count Wochen

en: 1 min | @count min
de[0]: 1 Minute
de[1]: @count Minuten

en: 1 sec | @count sec
de[0]: 1 Sekunde
de[1]: @count Sekunden

en: 1 month | @count months
de[0]: 1 Monat
de[1]: @count Monate
